Επικοινωνία    Χορηγοί    Εγκαταστάσεις    Ιστορία Θεσμού    Home
Home
Νέα
Cyprus News
Ανακοινώσεις
Αποτελέσματα - Στατιστικά
Αίτηση συμμετοχής
Όροι συμμετοχής
Unileague Benefits Club
i-tech4u
Πρόγραμμα αγώνων
Video & Photo Museum
www.ekdromi.gr
ECDL, City&Guilds
Unileague Sports Shop
Δωροθέτες
BCA championship
UNI-Tennis
UNI-Basket
Libero S&T
Επικοινωνία


anek


 
 

 
Ιστορία Θεσμού

UniLeague 1: Πρωταθλητής: Κέντρο Αθλητικού Ρεπορτάζ, 2η θέση: Μαθηματικό, 3η θέση: Πάντειος


UniLeague 2: Πρωταθλητής:  Οδοντοτεχνική, 2η θέση: Κέντρο Αθλητικού Ρεπορτάζ, 3η θέση: Πάντειος


UniLeague 3: Πρωταθλητής: Νομική 2, 2η θέση: Μεταλλειολόγοι, 3η θέση: Πληροφορική 1

             Κυπελλούχος: Ηλεκτρολόγοι 1


UniLeague 4: Πρωταθλητής: Πληροφορική 1, 2η θέση: Μηχανολόγοι 3, 3η θέση:  Πληροφορική 2

             Κυπελλούχος: Μεταλλειολόγοι


UNILeague 5: ΑΘΗΝΑ: Πρωταθλητής: ΤΕΦΦΑ 4 (COHA BABBA), 2η θέση: Sport College, 3η θέση:  Ιατρική 1

             Κυπελλούχος: ΣΒΙΕ

             ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: Πρωταθλητής: Αρχιτεκτονική (ΑΠΑΙΣΙΟΙ), 2η θέση: Χημικοί Μηχανικοί , 3η θέση:  Γεωλογία 2

             Κυπελλούχος: Χημικό 1 (DRINK TEAM)

             ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΣ: Πρωταθλητής: ΤΕΦΑΑ 4 (COHA BABBA)-(Αθήνα) , 2η θέση: Αρχιτεκτονική (ΑΠΑΙΣΙΟΙ)-(Θεσσαλονίκη)


UNILeague 6: ΑΘΗΝΑ: Πρωταθλητής: ΤΕΦΑΑ 3 (ΜΠΑΝΓΚΟΚ ΜΠΡΑΒΟ), 2η θέση: ΤΕΦΑΑ 4 (COHA BABBA) , 3η θέση:  Νομική 2 (ΔΡΑΚΩΝ)

             Κυπελλούχος: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 2 (ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ)

             ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: Πρωταθλητής: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ (ΔΕΛΤΑ), 2η θέση: Χημικό 1 (DRINK TEAM) , 3η θέση:  Οικονομικό (TREERIVER CITY)

             Κυπελλούχος: Ιστορικό Αρχαιολογικό (INSOLENTES)

             ΗΡΑΚΛΕΙΟ: Πρωταθλητής: Επιστ. Υπολογιστών 5 (STALEEDS) , 2η θέση: ΣΤΕΓ 2 (ΡΟΖ ΑΛΗΤΕΣ) , 3η θέση:  ΣΤΕΦ 8 (ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ)

             Κυπελλούχος: ΣΤΕΦ 12 (ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ 2006)

             ΠΑΤΡΑ: Πρωταθλητής: Ηλεκτρολόγοι Μηχ.3 (SANTOS LAGUNA), 2η θέση: TEI Ηλεκτρολογίας 1 (ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ) , 3η θέση:  Μηχ. Η/Υ & Πληροφορική 3 (ΦΛΟΥΣΚΟΥΝΗΔΕΣ)

             Κυπελλούχος: Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών (ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ)
            
             ΒΟΛΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ: Πρωταθλητής: Μηχανολογία (ΘΥΡΑ 13 ΛΑΡΙΣΑΣ), 2η θέση: Οικονομικής Επιστ. 2 (DRINK TEAM) , 3η θέση:  ΓΦΠ 2 (MOBILECAFE)

             Κυπελλούχος: Μηχανολόγοι Μηχ. 6 (CHIMABUE FC)
             
            
             ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΣ: Πρωταθλητής: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ (ΔΕΛΤΑ) ,  2η θέση: ΛΑΡΙΣΑ - Μηχανολογία (ΘΥΡΑ 13),  3η θέση: ΑΘΗΝΑ - ΤΕΦΑΑ 3 (ΜΠΑΝΓΚΟΚ ΜΠΡΑΒΟ),  4η θέση: ΠΑΤΡΑ - Ηλεκτρολόγοι Μηχ.3 (SANTOS LAGUNA),  5η θέση: ΗΡΑΚΛΕΙΟ - Επιστ. Υπολογιστών 5 (STALEEDS),  6η θέση: ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΣΤΕΓ 2 (ΡΟΖ ΑΛΗΤΕΣ),  7η θέση: ΑΘΗΝΑ - Νομική 2 (ΔΡΑΚΩΝ) ,  8η θέση: ΑΘΗΝΑ -  ΤΕΦΑΑ 4 (COHA BABBA)

UNILeague 7: ΑΘΗΝΑ: Πρωταθλητής: ΤΕΦΑΑ 3 (ΕΝΩΣΙΣ ΤΕΦΑΑ), 2η θέση: ΤΕΦΑΑ 2 (ΡΕΘΥΜΝΟ CITY) , 3η θέση:  Πάντειο 4 (ΛΟΥΚΙ-ΛΟΥΚ)

             Κυπελλούχος: Θετικών Επιστημών (SOSP)

             ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: Πρωταθλητής: Πληροφορική 1 (MEDISOF PC), 2η θέση: Μαθηματικό 2 (ΟΙ ΑΛΛΟΙ) , 3η θέση:  Οικονομικό Νομικής (ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ)

             Κυπελλούχος: Χημικό 1 (DRINK TEAM)

             ΗΡΑΚΛΕΙΟ: Πρωταθλητής: ΣΤΕΦ 11 (Στεφίτες) , 2η θέση: Επιστ.Υπολογιστών 2 (Staleeds) , 3η θέση:  ΤΕΜ 1 (Je TEM)

             Κυπελλούχος: ΣΤΕΦ 17 (Χανιώτες)

             ΠΑΤΡΑ: Πρωταθλητής: ΣΤΕΦ 2 (EVOLUTION), 2η θέση: Ηλεκτρολόγοι Μηχ. (SANTOS LAGUNA) , 3η θέση:  Μαθηματικό 2 (ΤΡΙΩΝΥΜΑ)

             Κυπελλούχος: Φυσικό 1 (ΜΠΑΡΟΥΤΟΚΑΠΝΙΣΜΕΝΟΙ)
            
             ΒΟΛΟΣ: Πρωταθλητής: Γεωπονία 2 (ΦΠΚ), 2η θέση: Χωροταξία 2 (VODKA JOUNIORS) , 3η θέση:  Mηχανολόγοι Μηχ 1 (BIZ BIZE)

             Κυπελλούχος: Γεωπονία 1 (SHAKE N BAKE)
             
             ΧΑΛΚΙΔΑ: Πρωταθλητής: ΤΕΙ Μηχανολογίας 3 (ΠΡΟΔΟΤΕΣ), 2η θέση: ΣΤΕΦ 6 (ΠΑΡΤΑΛΙΑ) , 3η θέση:  ΣΤΕΦ 4 (REXIALI)

             Κυπελλούχος: ΤΕΙ Μηχανολογίας 5 (ΚΟΚΚΙΝΟΙ ΔΙΑΒΟΛΟΙ)       
            
             ΛΑΜΙΑ: Πρωταθλητής: ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας 2 (ΑΜΠΑΛΟΙ), 2η θέση: ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας 1 (ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ) , 3η θέση:  TEI Ηλεκτρολογίας 4 (BARCELIOMA)

             Κυπελλούχος: ΣΤΕΦ (ΑΙΛΟΥΡΟΙ)
            
             ΧΑΝΙΑ: Πρωταθλητής: Μηχανικοί Περιβάλλοντος 1 (SEA DIAMOND), 2η θέση: ΜΠΔ 3 (ΤΖΙΑΛΟΡΟΜΑ) , 3η θέση:  ΜΠΔ 2 (OI ATΡOMHTOI)

             Κυπελλούχος: ΗΜΜΥ 5 (Α.Μ.Μ.Α.Ν) 
            
             ΡΕΘΥΜΝΟ: Πρωταθλητής: Πανεπιστήμιο Κρήτης 2 (5x10), 2η θέση: Οικονομικό Ρεθύμνου (ATLETICO) , 3η θέση:  Πανεπιστήμιο Ρεθύμνου (REMAL MADRIT)

             Κυπελλούχος: Πολιτικό (ΤΙΦΟΖΙ)
            
             ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΣ:
             Πρωταθλητής: Στεφίτες – ΣΤΕΦ (1η Ηρακλείου) ,  2η θέση:  Οι Άλλοι – Μαθηματικό (2η Θεσ/νίκης),  3η θέση: Medisof PC – Πληροφορική (1η Θεσ/νίκης),  4η θέση: Ένωσις ΤΕΦΑΑ – ΤΕΦΑΑ (1η Αθήνας),  5η θέση: Ρέθυμνο Σίτυ – ΤΕΦΑΑ (2η Αθήνας),  6η θέση: 5x10 – Πανεπιστήμιο Κρήτης (1η Ρεθύμνου),  7η θέση: Λούκι Λουκ – Παντοίο (3η Αθήνας) ,  8η θέση: Προδότες – ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας (1η Χαλκίδας) ,  9η θέση: Staleeds – Επιστήμης Υπολογιστών (2η Ηρακλείου) ,  10η θέση: Sea Diamond – Μηχανικοί Περιβάλλοντος (1η Χανίων) , 11η θέση: Evolution – ΣΤΕΦ (1η Πάτρας) , 12η θέση: Άμπαλοι - ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας (1η Λαμίας) , 13η θέση: ΦΠΚ – Γεωπονία (1η Βόλου)
            
             Κυπελλούχος: Χανιώτες – ΣΤΕΦ (1η Ηρακλείου) ,  2η θέση:  Ζαπατίστας – Πανεπιστήμιο Κρήτης (2η Αθήνας),  3η θέση: Αίλουροι – ΣΤΕΦ (1η Λαμίας),  4η θέση: Αμμάν – ΗΜΜΥ (1η Χανίων),  5η θέση: Κόκκινοι Διάβολοι – ΤΕΙ Μηχανολογίας (1η Χαλκίδας),  6η θέση: 5x10 – SOSP – Θετικών Επιστημών (1η Αθήνας)

            
UNILeague 8: ΑΘΗΝΑ: Πρωταθλητής: ΤΕΦΑΑ (ΒΓΕΣ …ΣΕ ΕΙΔΑ), 2η θέση: Πληροφορική (PC MASTERS RELOADED) , 3η θέση:  ΕΚΠΑ (ΜΑΝΩΛΙΟΣ FC)
             Κυπελλούχος: ΕΚΠΑ (COKA JRS)
             ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: Πρωταθλητής: IEK ΔΕΛΤΑ (ΔΕΛΤΑ), 2η θέση: Πολυτεχνείο (BOCA JRS) , 3η θέση:  Ηλεκτρολόγοι Μηχ. (ΣΕΛΕΣΑΟ)
             Κυπελλούχος: Δασολογία (Dortmund)
             ΗΡΑΚΛΕΙΟ: Πρωταθλητής: ΣΤΕΦ (MyVITA ΣΤΕΦΙΤΕΣ) , 2η θέση: ΣΔΟ (FUNKERTEAM) , 3η θέση:  TEM (JE TEM)
             Κυπελλούχος: ΣΤΕΦ (ROBERTO CAVALLI)
             ΠΑΤΡΑ: Πρωταθλητής: Μαθηματικό (ΤΡΙΩΝΥΜΑ), 2η θέση: Γεωλογικό (ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ) , 3η θέση:  Μηχανολόγοι Μηχ. (ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ)
             Κυπελλούχος: ΣΤΕΦ (EVOLUTION)
            
             ΒΟΛΟΣ: Πρωταθλητής: Οικονομικό (ΑΜΠΑΛΟΙ) ΤΕΙ Μηχανολογίας (ΛΑΡΙΣΑΙΟΙ ΜΑΓΟΙ), 2η θέση: ΤΕΙ Μηχανολογίας (ΛΑΡΙΣΑΙΟΙ ΜΑΓΟΙ) , 3η θέση:  Πολιτικοί Μηχ. (ΠΡΟΣΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)
             Κυπελλούχος: Αρχιτεκτονική (ARCHICATS)      
             
             ΧΑΛΚΙΔΑ: Πρωταθλητής: ΣΤΕΦ (CASA DI CREPA), 2η θέση: ΤΕΙ Χαλκίδας (ΚΑΤΑΚΑΛΟΙ) , 3η θέση:  TΕΙ Χαλκίδας (ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΡΟΥ)
             Κυπελλούχος: ΙΕΚ Χαλκίδας (ΤΕΝΕΚΕΔΕΣ)       
            
             ΡΕΘΥΜΝΟ: Πρωταθλητής: TEI Ρεθύμνου (ALIGN), 2η θέση: Πανεπιστήμιο Κρήτης (ΑΜΠΑΛΟΙ) , 3η θέση:  Πανεπιστήμιο Κρήτης (5Χ10)
             Κυπελλούχος:  Μουσικών Σπουδών (GOAL-O-BARADES)      
             ΧΑΝΙΑ: Πρωταθλητής: Μηχανικοί Περιβάλλοντος (3 ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ 2 ΧΟΡΕΥΟΥΝ), 2η θέση: ΜΠΔ (ΤΖΙΑΛΟΡΟΜΑ) , 3η θέση:  ΜΠΔ (HONEY BADGERS)
             Κυπελλούχος:  Ηλεκτρολόγοι Μηχ. (ΑΜΜΑΝ)      
             ΛΑΜΙΑ: Πρωταθλητής: ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας (ΑΜΠΑΛΟΙ), 2η θέση: ΣΤΕΦ (ΡΕΑΛ ΜΑΝΤΡΙ) , 3η θέση:  ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας (ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ)

             ΚΥΠΡΟΣ: Πρωταθλητής: Frederic College (ΝΟ ΝΑΜΕ TEACHERS), 2η θέση: Νοσηλευτική (ORANGE) , 3η θέση:  Μαθηματικό (PLAYBOY)
             Κυπελλούχος: ΕΠΑΔ (GALAXICO)      
                      
             ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΣ:
             Πρωταθλητής: Δέλτα – IEK Δέλτα (1η Θεσ/νίκης) ,  2η θέση:  MyVita Στεφίτες – ΣΤΕΦ (1η Ηρακλείου),  3η θέση: Align – ΤΕΙ Ρεθύμνου (1η Ρεθύμνου),  4η θέση: Orange – Νοσηλευτική (2η Κύπρου),  5η θέση: Μανωλιός FC – ΕΚΠΑ (3η Αθήνας),  6η θέση: PC masters Reloaded - Πληροφορική (2η Αθήνας),  7η θέση: Άμπαλοι – Οικονομικό (1η Βόλου) ,  8η θέση: CASA DI CREPA – ΣΤΕΦ (1η Χαλκίδας) ,  9η θέση: Boca Jrs – Πολυτεχνείο (2η Θεσ/νίκης) ,  10η θέση: 3 λαλούν και 2 χορεύουν – Μηχανικοί Περιβάλλοντος (1η Χανίων) , 11η θέση: Άμπαλοι – ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας (1η Λαμίας) , 12η θέση: Funkerteam - ΣΔΟ (2η Ηρακλείου) , 13η θέση: Τριώνυμα – μαθηματικό (1η Πάτρας) , 14η θέση: Βγες…σε είδα – ΤΕΦΑΑ (1η Αθήνας), 15η θέση: Νο name Teachers – Frederic College (1η Κύπρου), 16η θέση: Playboy – Μαθηματικό (3η Κύπρου)         
             Κυπελλούχος: Evolution – ΣΤΕΦ (1η Πάτρας)

UNILeague 9: ΑΘΗΝΑ: Πρωταθλητής: Πάντειο (ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ), 2η θέση: ΤΕΦΑΑ (ΕΝΩΣΗ ΤΕΦΑΑ) , 3η θέση:  ΕΚΠΑ (RAMROD FC)
             Κυπελλούχος: Ηλεκτρολόγοι Μηχ. (ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ)
             ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: Πρωταθλητής: Πληροφορική (MEDISOF PC), 2η θέση: Ηλεκτρολόγοι Μηχ. (ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΙΚΑΡΙΔΗΣ) , 3η θέση:  Πολυτεχνείο (BOCA JRS)
             Κυπελλούχος: Χημικό (DRINK TEAM)
             ΗΡΑΚΛΕΙΟ: Πρωταθλητής: ΣΤΕΦ (ΣΤΕΦΙΤΕΣ) , 2η θέση: ΣΤΕΓ (ΡΟΖ ΑΛΗΤΕΣ) , 3η θέση:  ΣΤΕΦ (JUST CAVALI)
             Κυπελλούχος: ΣΤΕΦ (ΣΤΕΦΑΝΟΥΑ)
             ΠΑΤΡΑ: Πρωταθλητής: ΣΤΕΦ (EVOLUTION), 2η θέση: Μαθηματικό (ΠΑ.ΛΕ.ΜΠΑ.) , 3η θέση:  Μαθηματικό (ΤΡΙΩΝΥΜΑ)
             Κυπελλούχος: Μηχανολόγοι Μηχ. (ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ)
            
             ΒΟΛΟΣ: Πρωταθλητής: Οικονομικό (ΑΜΠΑΛΟΙ), 2η θέση: ΤΕΙ Μηχανολογίας (ΜΑΓΟΙ) , 3η θέση:  Χωροταξία (VODKA JRS)
             Κυπελλούχος: ΤΕΙ Λογιστικής Λάρισας (HAVANA MASTERS)
             
             ΧΑΛΚΙΔΑ: Πρωταθλητής: ΤΕΙ Χαλκίδας (ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΡΟΥ), 2η θέση: Λογιστική (GIN TONIC) , 3η θέση:  ΣΤΕΦ (FC EST)
             Κυπελλούχος: ΤΕΙ Μηχανολογίας (ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ)       
            
             ΡΕΘΥΜΝΟ: Πρωταθλητής: TEI Ρεθύμνου (ALIGN), 2η θέση: Φιλοσοφική (ATLETICO VILLAGE) , 3η θέση:  TEI Κρήτης (ΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
             Κυπελλούχος: Οικονομικό (5Χ10)      
             ΚΥΠΡΟΣ: Πρωταθλητής: Charter (BEEF), 2η θέση: Νοσηλευτική (ORANGE) , 3η θέση:  Νοσηλευτική (FANTASTC 10)
             Κυπελλούχος: Accounting (UNICHAMPIONS)      
                      
             ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΣ:
             Πρωταθλητής: Medisof PC – Πληροφορική (1η Θεσ/νίκης) ,  2η θέση:  Λούκυ Λουκ – Πάντειο (1η Αθήνας),  3η θέση: Align – ΤΕΙ Ρεθύμνου (1η Ρεθύμνου),  4η θέση: Evolution – ΣΤΕΦ (1η Πάτρας),  5η θέση: Orange – Νοσηλευτική (2η Κύπρου),  6η θέση: Beef - Charter (1η Κύπρου),  7η θέση: Άμπαλοι – Οικονομικό (1η Βόλου) ,  8η θέση: Γιουβεντούρου – ΤΕΙ Χαλκίδας (1η Χαλκίδας) ,  9η θέση: Στεφίτες – ΣΤΕΦ (1η Ηρακλείου) ,  10η θέση: Ροζ αλήτες – ΣΤΕΓ (2η Ηρακλείου) , 11η θέση: Ευαγόρας Παλικαρίδης – Ηλεκτρολόγοι Μηχ (2η Θεσ/νίκης) , 12η θέση: Ένωση ΤΕΦΑΑ - ΤΕΦΑΑ (2η Αθήνας) , 13η θέση: Μάγοι – ΤΕΙ Μηχανολογίας (2η Βόλου) , 14η θέση: Ramrod FC – ΕΚΠΑ (3η Αθήνας)         
             Κυπελλούχος: Πουθενάδες – Μηχανολόγοι Μηχ. (1η Πάτρας)

UNILeague 10: ΑΘΗΝΑ: Πρωταθλητής: Πληροφορική (AMIGOS), 2η θέση: Πάντειο (ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ) , 3η θέση:  ΕΚΠΑ (CSKA PSOFIAS)
             Κυπελλούχος: Πληροφορική (LOS COLOBAREIROS)
             ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: Πρωταθλητής: Πληροφορική (MEDISOF PC), 2η θέση: Πολυτεχνείο (Χ-ΜΕΝ) , 3η θέση:  Οικονομικό (ΛΥΚΟΣΚΥΛΑ)
             Κυπελλούχος: ΣΣΑΣ (ARAB UNION)
             ΗΡΑΚΛΕΙΟ: Πρωταθλητής: ΣΤΕΦ (ΣΤΕΦΙΤΕΣ) , 2η θέση: ΣΤΕΦ (JUST CAVALLI) , 3η θέση:  CSD (KOURELIA FC)
             Κυπελλούχος: Πανεπιστήμιο Κρήτης (ΤΑ ΚΟΑΛΑ)
             ΠΑΤΡΑ: Πρωταθλητής: Μαθηματικό (ΠΑ.ΛΕ.ΜΠΑ.), 2η θέση: Οικονομικό (ΝΑΥΑΓΙΑ) , 3η θέση:  Μηχανολόγοι Μηχ. (ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ)
             Κυπελλούχος: CEID (ΠΑΡΤΟΥ-ΖΕΝ-ΖΕΡΜΕΝ)
            
             ΒΟΛΟΣ: Πρωταθλητής: Παιδαγωγικό (GALACTICOS), 2η θέση: Οικονομικό (ΑΜΠΑΛΟΙ) , 3η θέση:  Οικονομικό (ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ)
             Κυπελλούχος: Μηχανολόγοι Μηχ. (ΠΕΛΑΤΣΙΟ)
             
             ΧΑΛΚΙΔΑ: Πρωταθλητής: ΤΕΙ Χαλκίδας (ASSENZA), 2η θέση: ΤΕΙ Χαλκίδας (FOTO VIDEO MAKIS) , 3η θέση:  ΤΕΙ Χαλκίδας (ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΡΟΥ)
             Κυπελλούχος: ΤΕΙ Χαλκίδας (GALACTICOS)       
            
             ΡΕΘΥΜΝΟ: Πρωταθλητής: TEI Ρεθύμνου (ALIGN), 2η θέση: TEI Ρεθύμνου (GOAL-O-BARADES) , 3η θέση:  Οικονομικό (ΑΜΠΑΛΟΙ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ)
             ΚΥΠΡΟΣ: Πρωταθλητής: Management (COFFEE STOP), 2η θέση: EUC (FOOTBALL LOVERS) , 3η θέση:  Νοσηλευτική (ΣΠΕ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ)
             Κυπελλούχος: Νοσηλευτική (THE BEST)      
                      
             ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΣ:
             Πρωταθλητής: Amigos - Πληροφορική (1η Αθήνας) ,  2η θέση:  Align – ΤΕΙ Ρεθύμνου (1η Ρεθύμνου),  3η θέση: ΣΠΕ Στροβόλου – Νοσηλευτική (3η Κύπρου),  4η θέση: Medisof PC – Πληροφορική (1η Θεσ/νίκης),  5η θέση: Coffee Stop – Management (1η Κύπρου),  6η θέση: Football Lovers - EUC (2η Κύπρου),  7η θέση: Galacticos – Παιδαγωγικό (1η Βόλου) ,  8η θέση: Ramrod FC – ΕΚΠΑ (4η Αθήνας) ,  9η θέση: ΠΑΛΕΜΠΑ – Μαθηματικό (1η Πάτρας) ,  10η θέση: CSKA Psofias – ΕΚΠΑ (3η Αθήνας) , 11η θέση: Στεφίτες – ΣΤΕΦ (1η Ηρακλείου) , 12η θέση: Just Cavali - ΣΤΕΦ (2η Ηρακλείου) , 13η θέση: X-Men – Πολυτεχνείο (2η Θεσ/νίκης) , 14η θέση: Assenza – ΤΕΙ Χαλκίδας (1η Χαλκίδας) , 15η θέση: Λούκυ Λουκ – Πάντειο (2η Αθήνας) , 16η θέση: Άμπαλοι – Οικονομικό (2η Βόλου)
            
             Κυπελλούχος: Los Colobareiros – Πληροφορική (1η Αθήνας)

UNILeague 11: ΑΘΗΝΑ: Πρωταθλητής: Πληροφορική (AMIGOS), 2η θέση: ΠΑ.ΠΕΙ 3 (RIZZLA KΡΑΚΟΒΙΑΣ) , 3η θέση:  Ε.Κ.Π.Α 7 (RAMROD 2 F.C)
             Κυπελλούχος: Ε.Κ.Π.Α 2 (CSKA PSOFIAS)

             ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: Πρωταθλητής: Οικονομικό (ΛΥΚΟΣΚΥΛΑ), 2η θέση: Ηλεκτρολόγοι (ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΙΚΑΡΙΔΗΣ) , 3η θέση:  ΤΕΦΑΑ 1 (RESPECT)
             Κυπελλούχος: ΑΕΑΘ (ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟΙ)

             ΗΡΑΚΛΕΙΟ: Πρωταθλητής: ΣΤΕΦ (JUST CAVALLI) , 2η θέση: UOC (ΤΑ ΚΟΑΛΑ) , 3η θέση:  ΣΤΕΦ (STEFITES)
             Κυπελλούχος: ΕΠΠ (ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ)

             ΠΑΤΡΑ: Πρωταθλητής: Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΝΑΥΑΓΙΑ), 2η θέση: Ιατρική (Σαλιγκέιρο) , 3η θέση:  Μηχανολόγοι Μηχ. (ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ)
             Κυπελλούχος: -
             
             ΒΟΛΟΣ: Πρωταθλητής: Οικονομικό (DILDOS), 2η θέση: Παιδαγωγικό (GALACTICOS) , 3η θέση:  Οικονομικό (ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ)
             Κυπελλούχος: Πολιτικοί Μηχ. (CAVO BALADISO)
             
             ΧΑΛΚΙΔΑ: Πρωταθλητής: ΤΕΙ Χαλκίδας (BARCHELONA), 2η θέση: ΤΕΙ Χαλκίδας (ΕΚΛΕΚΤΟΙ) , 3η θέση:  ΤΕΙ Χαλκίδας (ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΡΟΥ)
             Κυπελλούχος: ΤΕΙ Χαλκίδας (DRINK TEAM)        
             
                       
             ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΣ:
             Πρωταθλητής: Amigos (Αθήνα), 2η θέση:  Ramrod 2 FC  (Αθήνα), 3η θέση: ΣΠΕ Στροβόλου (Κύπρος), 4η θέση: Λυκόσκυλα (Θεσσαλονίκη), 5η θέση: Γεννίτσαροι (Αθήνα), 6η θέση: Λούκυ Λουκ (Αθήνα), 7η θέση: Ναυάγια (Πάτρα), 8η θέση: Respect (Θεσσαλονίκη), 9η θέση: Dildos (Βόλος), 10η θέση: Rizzla Κρακοβίας (Αθήνα), 11η θέση: Γιουβεντούρου (Χαλκίδα), 12η θέση: Ατρόμητοι (Βόλος), 13η θέση: Just Cavali (Ηράκλειο)
            
             Κυπελλούχος: CSKA PSOFIAS - Ε.Κ.Π.Α 2 (1η Αθήνας)

UNILeague 12: Eν αναμονή...

Αθήνα Θεσσαλονίκη
Action24 Alpha989 SportsUp atlantisfm Chillout GB Times Europeone
Ρέθυμνο Ηράκλειο
NeaTVKritis     Rethymno Sports     NeaTVKritis HitFM
Χαλκίδα Πάτρα
stargrey starsports       Sport24 104.1   Galaxy
Πύργο Ιωάννινα
  SUPER FM   I-TV   NRG   Melody   ΠΡΩΙΝΑ ΝΕΑ
Βόλος Λάρισα
    OnVolos   Sport FM Volos   Kiss FM Volos
facebook website designed by Lighthouse